Gotham Party

Jeśli twój syn oraz jego przyjaciele przechodzą etap zafascynowania komiksami i filmami, w których głównymi postaciami są superbohaterowie, to nie musisz długo zastanawiać się, jaki motyw przewodni wybrać na jego urodziny. Wbrew pozorom, jej zorganizowanie wcale nie musi być trudne i czasochłonne.

Spiderman, Batman, Zorro, Ironman – każdy z zaproszonych gości na pewno ma swoją ulubioną postać. Napisz na zaproszeniach, że impreza ma charakter balu przebierańców. Wtedy twój dom zamieni się w żywcem wyjęty z uniwersum Marvela, a chłopcom dostarczysz ogromnej frajdy.

Jak przystało na superbohaterów, powinni wykazać się sprawnością fizyczną. W ramach zabawy możesz zorganizować dla nich konkurencje w biegach na czas, strzelaniu do celu, siłowaniu na rękę czy w popularne lotki. Poza siłą herosi musza się tez wykazać inteligencją i bystrością umysłu. Warto więc zorganizować konkurs rebusów, łamigłówek i innych zagadek logicznych. Wszak przestępcy stają się coraz bardziej przebiegli.

Ciekawym akcentem może być zamiana jednego pokoju w prawdziwą salę kinową, z zaciemnionymi oknami, fotelami, dużym ekranem i obowiązkowo prażoną kukurydzą. Jak nietrudno się domyślić w repertuarze powinny znaleźć się takie tytuły jak „Batman” czy „Spiderman”.

Ciężko powiedzieć, co tak naprawdę jedzą superbohaterowie, ale jedno jest pewne – ich dieta musi być bogata w substancje odżywcze, bo uganianie się za złoczyńcami jest męczące. Proponuję zaserwować chłopcom świeżo wyciskane soki z owoców oraz nuggetsy domowej roboty podawane z frytkami. Bo takim obiedzie będą pełni sił, by spełnić swoje obowiązki i chronić obywateli.


przyjęcia okolicznościowe http://hotelsilvia.pl/przyjecia-w-hotelu-silvia-gold/przyjecia-okolicznosciowe/ Hotel Silvi