Piżama-party

Chociaż po przekroczeniu pewnego wieku, nocne imprezy kojarzą ci się zapewne ze zgoła czymś innym, spróbuj zaskoczyć swoich znajomych, organizując imprezę, na której będzie obowiązywał piżamowy dress-code. Wydaje się to śmieszne, jednak zwykle właśnie takie szalone pomysły przechodzą do historii jako te najlepsze i niezapomniane.

Jak wiadomo, na noc najadać się nie wolno, bo łatwiej o dodatkowe kilogramy. Dlatego jedzenie, które podasz powinno być lekkie, by pasowało do klimatu. Jedynym odstępstwem może być deser rodem z dzieciństwa, czyli ciastka z kawałkami czekolady oraz mleko.

Przygotowując składankę muzyczną na ten wieczór, zrób psikusa swoim znajomym i między taneczne kawałki i znane melodie wpleć co jakiś czas kołysankę. Ale uważaj, nie przesadź, chyba że chcesz, by goście w trakcie imprezy pozasypiali niczym niemowlęta.

Jako elementy wystroju wnętrza doskonale sprawdzą się dmuchane materace i puchate, kolorowe poduszki porozrzucane po całym mieszkaniu. Sprawdzą się zwłaszcza, jeśli nie dysponujesz wystarczającą ilością foteli i krzeseł. Nie tylko dodadzą klimatu, ale zastąpią je bez problemu. Nie zapomnij o pluszowych maskotkach, które jak wiadomo bronią śpiących przed koszmarami sennymi. Oświetl pokoje ciepłym światłem ażurowych lamp. W sklepach wnętrzarskich możesz niedrogo zakupić fluorescencyjne ozdoby do przyklejania na ściany. Z gwiazdek, słońc i księżyców możesz samodzielnie stworzyć na suficie bajeczne gwiazdozbiory.

Choć pomysł na taką zabawę wydaje się ekstrawagancki, to sprawdzi się, jeśli ty i twoi przyjaciele macie dystans do siebie. Wyobraź sobie, jak zabawnie będą wyglądały zdjęcia z tej imprezy.


www.4u-noise.org.pl