W samo południe

Wielu z nas w dzieciństwie z zapartym tchem oglądało westerny. Impreza w stylu Dzikiego Zachodu jest wbrew pozorom łatwa do zorganizowania i daje mnóstwo radości tym dużym i małym kowbojom.

Jeśli chodzi o wystrój sali, konieczne są kaktusy. Do tego celu przydatne będą zarówno sztuczne, jak i prawdziwe. W ostateczności, jeśli masz artystyczną smykałkę możesz namalować te kolczaste rośliny na kartonie. Ciekawym akcentem florystycznym będzie też szeleszcząca kula przetaczająca się po podłodze, czyli słynna róża jerychońska. Choć wiąże się to z pewnymi ograniczeniami i utrudnieniami, warto się zastanowić w jaki sposób zamontować znane z filmów dwuskrzydłowe drzwi z saloonu. Dodadzą niepowtarzalnego klimatu. Dobrze jest, jeśli meble stanowiące wystrój wykonane są z drewna. Jeśli nie posiadasz takowych, można pokryć inne obrusami, które dodadzą swojskiego klimatu.

Zadbaj tez o odpowiednią muzykę. Doskonale sprawdzi się tutaj country, które nie tylko pasuje do tematyki, ale także skłoni najbardziej opornych gości do tańca. Kowboje jak wiadomo nie zaglądali do saloonów tylko dla muzyki. Musisz ugościć ich dobrym jedzeniem. Sztandarowym posiłkiem dla hodowców krów jest naturalnie wołowy stek, doskonale komponujący się z kuflem bogatego w smak i aromat piwa. Jeśli chcesz uraczyć przybyłych gości także mocniejszymi trunkami, warto kupić tequilę produkowaną na bazie soku i miąższu z kaktusa.

www.csse-roma.eu Hotel Silvia Gold Gliwice organizacja imprez śląsk przyjęcia okolicznościowe

Wszystkie te elementy skomponowane w całość zapewnią twoim gościom „American dream”.