Funtown – angielski dla dzieci Siechnice

Funtown 

Zapraszamy dzieci od 7 do 12 lat!

Funtown to prawdziwa rewolucja w nauce angielskiego! Dzieciaki nie tylko uczą się słówek i zwrotów, ale też wspaniale się bawią! A efekty są naprawdę spektakularne – po rocznym kursie opanowują około 3000 nowych słówek, którymi posługują się biegle i płynnie.

Nauka angielskiego jak wciągająca gra

Nie jest tajemnicą, że nauka przez zabawę jest najskuteczniejsza. Szczególnie jeśli ta zabawa wciąga niczym świetna gra. I to właśnie na zasadach gry opiera się kurs angielskiego Funtown – metoda nauki języka pełna zabawy, akcji i skojarzeń wspartych nowoczesną technologią. Jak wygląda to z perspektywy uczniów? Lekcje angielskiego zmieniają się w prawdziwą przygodę – bez stresu, wkuwania i nudnych ćwiczeń.

Kursy dostosowane do wieku, potrzeb i możliwości!

Funtown – metoda nauki angielskiego dzieli się na bloki, które idealnie dopasowują się do wieku dzieci, ich zainteresowań i możliwości przyswajania wiedzy.

Funville – angielski dla dzieci 7-8 lat. Zakres materiału odpowiada egzaminom YLE – Starters.

Funtown – angielski dla dzieci 9-10 lat. Zakres materiału odpowiada egzaminom YLE – Movers.

Funcity – angielski dla dzieci 11-12 lat. Zakres materiału odpowiada egzaminom YLE – Flyers.

Więcej niż materiały dydaktyczne

Każdy uczeń otrzymuje teczkę, w której znajdzie cały pakiet pomocy naukowych i gadżetów, które sprawią, że nauka będzie jeszcze prostsza i ciekawsza. Co jest w środku?

 • gamebook – kolorowy, szalony podręcznik z dodatkowymi stronami na własną twórczość, naklejkami, wycinankami, notesem do zapisywania postępów w grze i wyników oraz dyplomy na koniec każdego poziomu.
 • zestaw okularów i lupek dekodujących, dzięki którym powtórki słówek staną się zabawą!
 • magiczny długopis Funtown, którym można samemu kodować tekst i obrazki
 • plakat Fuzzy Friends
 • dodatkowe niespodzianki.

Nauka angielskiego na miarę XXI wieku

Gry komputerowe i aplikacje na telefon nie muszą „ogłupiać”! To dziś zupełnie naturalne środowisko naszych dzieci, więc dlaczego nie wykorzystać ich także do nauki? Dlatego dajemy wam dostęp do platformy, na której znajdziecie gry, dzięki którym dziecko może w przyjemny i wciągający sposób powtarzać słówka i zwroty oraz uczyć się, jak posługiwać się żywym językiem.
Mali native spikerzy na wyciągnięcie ręki
Kontakt z naturalnym językiem i prawidłowym akcentem to w nauce angielskiego podstawa! Wiemy o tym, więc zapraszamy wasze dzieci na wewnętrzny kanał na YouTube – Funtube, gdzie ich rówieśnicy, dla których angielski jest pierwszym językiem, poruszają zagadnienia z kursu Funtown, zapewniając dodatkową porcję powtórek i pokazując, jak po angielsku mówi się na co dzień.

Jeszcze o metodzie Funtown – angielski dla dzieci 7-12 lat

 • Nauka jak gra – dzieci uczą się słówek i za chwilę wykorzystują je w praktyce w trakcie rozgrywki.
 • Zabawne komiksy i historyjki – dodatkowy sposób na przykucie uwagi bez nudy i stresu.
 • Nowoczesna technologia – skanując telefonem kod QR na stronie podręcznika, dzieci słyszą wymowę słów. Jeśli chcesz powtarzać słówka z dzieckiem w domu, masz pewność, że nauczycie się poprawnej wymowy! Dodatkowo pod kodami QR znajdziecie nasze historyjki i komiksy czytane przez Brytyjczyków – możesz z nich korzystać jak z audiobooka w domu!
 • Fuzzy Friends – czyli maskotki, które podczas każdej lekcji uczą zadawać pytania.
 • Wewnętrzna motywacja – Funtown to nie tylko kurs – w ciągu roku uczniowie Funtown z całej Polski mają możliwość brania udziału w różnych wspólnych akcjach i konkursach z nagrodami! Okulary i lupki ułatwiające naukę – podręczniki Funtown zawierają dużo elementów kodowanych kolorem czerwonym. Po nałożeniu naszych magicznych okularów czerwone teksty i rysunki znikają z podręcznika! Mnóstwo radości i odkrywania niezwykłych właściwości czerwonych filtrów!
 • Żywa muzyka na ukulele – w czasie zajęć i na Funtube możecie słuchać specjalnie skomponowanych przebojów granych na ukulele i nagranych przez prawdziwych wokalistów!
 • Augmented reality – aplikacja na telefon i specjalne karty 4D zintegrowane z podręcznikiem! Dzieci na zajęciach mogą zrobić sobie zrobić zdjęcie z delfinem, nakręcić filmik z żyrafą, hipopotamem, dinozaurem lub helikopterem! Mogą też nagrywać własne prezentacje i opowiadać o zwierzętach!

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z nami? Napisz lub zadzwoń!