Funtown Junior – angielski dla dzieci Siechnice

Funtown Junior

Zapraszamy dzieci od 4 do 6 lat!

Funtown Junior to przyjazna, rewolucyjna metoda nauki angielskiego dla najmłodszych dzieci. Maluchy nie tylko uczą się słówek i zwrotów, ale przede wszystkim wspaniale się bawią! Towarzyszy im pluszowa gąsienica, która motywuje, rozśmiesza i jest mięciutkim przyjacielem. Efekty takiej nauki są naprawdę spektakularne – po rocznym kursie dzieci opanowują około 300 nowych słówek, którymi posługują się w sposób naturalny.

Czy twój maluch jest gotowy na edukacyjną przygodę?

Około trzeciego roku życia dzieci zazwyczaj mówią już w języku ojczystym, a ich plastyczny, chłonny umysł szuka wciąż nowych wyzwań, bada świat, cały ogrom wiedzy przyjmując jako coś zupełnie naturalnego. Zasłyszane angielskie frazy traktuje nie jako obcy język, a część otaczającego go świata. Jeśli wiec usłyszysz, że twój maluch podśpiewuje po angielsku, a w rozmowie z tobą używa angielskich słówek, to idealny moment, by pójść o krok dalej i zacząć tę wiedzę systematyzować i ugruntowywać.
Na wesoło oczywiście!

Kurs dostosowany do wieku, potrzeb
i możliwości najmłodszych!

Dla dzieci od 4 do 6 lat przygotowaliśmy innowacyjną wersję naszej metody, czyli Funtown Junior. W całości opiera się ona na zabawie i kontakcie z przemiłą pluszową gąsienicą, której przygody prowadzą dziecko przez kolejne poziomy nauki – słówka, wyrażenia, litery. Sprawia to,że  nauka odbywa się w sposób niezauważalny, wśród śmiechu, śpiewania i rozwiązywania wesołych zagadek.

Jak to działa w praktyce?

Kanwą scenariusza zajęć jest bajka o głodnej gąsienicy, która w naszym przypadku żywi się słówkami – dzieci karmią ją listkami, na których znajdują się poszczególne słowa. Im więcej słówek zje, tym jest dłuższa – dzięki czemu każde dziecko w grupie może się do niej przytulić! To dodatkowy sensoryczny element lekcji – tak skuteczny i niezbędny w edukacji najmłodszych. Przygody gąsienicy i jej przyjaciół dzieci znajdują też w książeczce i innych materiałach dydaktycznych, dzięki czemu lekcje są spójne ze sobą, a dzieci z wypiekami na buziach czekają na kolejne przygody pluszowej przyjaciółki.

Więcej niż materiały dydaktyczne

Każdy maluszek otrzymuje Caterpillar Box, czyli teczkę z pakietem pomocy naukowych i gadżetów, które sprawią, że nauka będzie jeszcze prostsza i ciekawsza. Co jest w środku?
  • Książeczka z historiami, ćwiczeniami i stronami dla rodziców – ze słówkami, wyrażeniami i propozycjami zabaw.
  • Zestaw tematycznych naklejek
  • Magiczny piórnik i kredki
Nauka angielskiego na miarę XXI wieku. Odkryjcie nasze interaktywne książeczki! Możecie razem użyć aplikacji na telefon i posłucha z dziećmi historyjek i piosenek nagranych przez brytyjskich aktorów. Dzięki temu dziecko może w przyjemny i wciągający sposób powtarzać słówka i zwroty oraz uczyć się, jak posługiwać się żywym językiem.

Jeszcze o metodzie Funtown Junior – angielski dla dzieci 4-6 lat

  • Zabawne komiksy i historyjki – dodatkowy sposób na przykucie uwagi bez nudy i stresu.
  • Naturalna nauka języka przez komunikację i zabawę.
  • Mnóstwo słów wykorzystywanych od razu w trakcie zabawy.
  • Zajęcia w świecie bajek i natury – tematach zgodnych z zainteresowaniami najmłodszych.
  • Nauka w grupie podczas zabawy – dzieci uczą się najszybciej właśnie w ten sposób – naśladując swoich rówieśników.
  • 300 słów i zwrotów opanowanych w czasie rocznego kursu.

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z nami? Napisz lub zadzwoń!